MENU

Kurier TNT

Kurier TNT specjalizuje się w obsłudze transportu międzynarodowego i krajowego. W ofercie przewoźnik nacisk kładzie się na realizację zleceń ekspresowych i lotniczych. TNT stale inwestuje w nowoczesne technologie i sprawnie dostosowuje ofertę do potrzeb klientów indywidualnych oraz biznesowych. Rozbudowują się również centra logicznych oraz flota drogowa i lotnicza. Dzięki temu tanio i szybko można wysłać koperty z dokumentami, mniejsze i większe przesyłki oraz palety do odbiorców na całym świecie. Atrakcyjny jest również cennik TNT oraz cały pakiet usług dodatkowych.

 

Jak zapakować przesyłkę TNT?

Kurierzy TNT przykładają szczególną uwagę, aby szybko i rzetelnie dostarczać przesyłki do odbiorców w jak najkrótszym czasie i z jak największą starannością. Warto przy tym pamiętać, że to nadawca jest odpowiedzialny za poprawne zapakowanie paczki TNT zgodnie z wytycznymi przewoźnika. Żeby zamówić kuriera, wystarczy wypełnić intuicyjny formularz online. Podaje się w odpowiednich miejscach podstawowe parametry paczki takie jak waga i wymiary. Poza tym zaznacza się opcje dodatkowe, jeśli jesteśmy nimi zainteresowani. Większość z nich jest dodatkowo płatna i wpływa na cenę oraz czas realizacji usługi. Darmowy jest natomiast panel śledzenia przesyłek TNT, który pozwala monitorować trasę do odbiorcy.

Jakie paczki dostarcza TNT?

W standardzie kurierem TNT można wysłać przesyłki o wadze rzeczywistej i gabarytowej do 70 kilogramów. Nie mogą przekraczać długości 120 cm oraz szerokości 60 cm i wysokości 70 cm. Jeśli jakiś parametr zostanie przekroczony lub paczka nie ma regularnego kształty prostopadłościanu, zostanie potraktowana jako niestandardowa, co wiąże się z dodatkowymi opłatami oraz dużym czasem doręczenia. Bez problemu TNT palety również dostarczy do odbiorców.

Sprawdź ofertę kuriera TNT

 

Więcej o kurierze TNT: 

Jak przygotować przesyłkę dla kuriera TNT?

Kontakt z kurierem TNT

Śledzenie przesyłek kurierem TNT