MENU

Kurier AMBRO

Kurier AMBROAmbro jest liderem na rynku w zakresie przewozu dużych i niestandardowych ładunków. Gwarantuje im bezpieczeństwo, szybko realizuje zlecenia i zapewnia korzystne ceny także w zakresie usług dodatkowych. To przewoźnik chętnie wybierany przez eksporterów i importerów), ponieważ poza Polską funkcjonuje jeszcze w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji. Ambro oferuje także magazynowanie oraz obsługę towarów i stale wyznacza trendy w branży szczególnie w zakresie transportu towarów trudnych i nietypowych.

Jak wysłać części samochodowe Ambro?

Części samochodowe należą do kategorii ładunków niestandardowych, a wielu przewoźników wykluczyło tego rodzaju przesyłki z oferty przede wszystkim dlatego że są one ciężkie, duże, podatne na uszkodzenia i mają nieregularne kształty. Kurier Ambro sklepom, warsztaty, mechanikom czy klientom indywidualnym proponuje więc ofertę skrojoną na wymiar. Bez problemów dostarczy maski samochodowe, silniki czy skrzynie biegów do odbiorców w całym kraju. Dokłada starań, aby zlecenia były realizowane szybko i rzetelnie, co jest szczególnie istotne dla branży. W ofercie Ambro znaleźć można również szereg opcji dodatkowych, które pozwalają dopasować usługę do swoich potrzeb. Wśród tych najbardziej popularnych warto wymienić wybór metody płatności, deklarację wartości czy mobilne powiadomienia. Klienci chętnie korzystają z modułu śledzenia przesyłek, który ułatwia zarządzanie transportem.

By przesyłka z częściami samochodowymi dotarła do odbiorcy w stanie nienaruszonym, trzeba ją odpowiednio zapakować. Ambro nie wymaga tego, by ładunek mieścił się w kartonie o regularnych kształtach. Należy natomiast zabezpieczyć elementy podatne na uszkodzenia, obicia czy otarcia. W tym celu można na przykład wykorzystać tekturę, folię bąbelkową lub sterczową. Szczególną uwagę należy zwrócić na narożniki czy wystające elementy. Koniecznie trzeba pamiętać, że części samochodowe przed zapakowaniem należy wyczyścić. Nie mogą one również zawierać płynów eksploatacyjnych. Ambro dostarcza przesyłki o wadze do 50 kilogramów o sumie trzech boków, która nie przekracza 400 cm.

Meble kurierem Ambro

Profesjonalna folia samochodów wyposażonych w windy, podnośniki, pasy i specjalne maty doskonale sprawdza się również w transporcie ładunków wielkogabarytowych. Bez problemu można wysłać na przykład meble, sprzęt AGD czy specjalistyczne produkty. To idealna opcja dla przedsiębiorców z różnych branż, sklepów internetowych, a także klientów indywidualnych – zarówno w czasie zakupów, jak i przeprowadzki. Ambro dokłada starań, by każdy ładunek bezpiecznie dopłat do odbiorcy.

 

Zobacz też Cennik kuriera AMBRO

 

Więcej o kurierze Ambro: 

Kontakt do kuriera Ambro

Śledzenie przesyłek kurierem Ambro